Vitajte na stránke internetového obchodu BLACK BOW Shop

Black Bow shop poskytuje svojim zákazníkom kvalitné lukostrelecké príslušenstvo v spojení s moderným, rýchlym, prehľadným a ľahko ovládateľným objednávaním za priateľské ceny.

V našom eshope nájdete výhradne lukostrelecký sortiment so všetkým, čo k tomu patrí. Zákazník tu nájde rôzne druhy lukov s kompletným príslušenstvom, šípy, či už pre terčovú, halovú alebo 3D lukostreľbu, tulce, náradie, chrániče, vypúšťače a veľa ďalšieho. Neustále rozširujeme náš sortiment a v prípade, že Vám niečo u nás chýba, neváhajte nás kontaktovať a našu ponuku v závislosti od dostupnosti daného produktu rozšírime.
Z našej ponuky si vyberie určite každý od začínajúcich, hobby až po najnáročnejších lukostrelcov. Zameriavame sa na rôzne svetové značky a rôznych výrobcov lukostreleckého príslušenstva.

Výhody nákupu v našom eshope:
– priateľské ceny tovaru
– priaznivé ceny doručenia tovaru
– dovoz v meste sídla spoločnosti zdarma
– prívetivý prístup
– v našej ponuke sa nestratíte
– responzívnosť webu, aby ste si mohli naše produkty pozrieť rýchlo a jednoducho na každom Vašom zariadení

V prípade otázok ohľadom produktov nás neváhajte kontaktovať, poradíme, nastavíme, vyskúšame a zabalíme. Je pre nás dôležitá komunikácia a spolupráca so zákazníkom pred, počas, ale aj po nákupe tovaru. Ceníme si aj Vašu spätnú väzbu, ktorá nám pomáha neustále zlepšovať naše služby a pracovať na sebe. Svoje pripomienky nám môžete zaslať na e-mailovú adresu info@blackbow.eu.

Snažíme sa o prívetivý, individuálny prístup ku každému zákazníkovi a čo najlepšie splniť jeho očakávania a pomôcť mu tak v jeho snahe o úspech v lukostreľbe alebo o lepší pôžitok zo strieľania z luku. Pretože nás to baví tiež.

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a tešíme sa na Váš nákup!